Sesja wiosenna

Główna / Sesja wiosenna

W ŻŁOBKACH I PRZEDSZKOLACH

Już niedługo będę miała przyjemność i zaszczyt fotografować Państwa dzieci w żłobkach i przedszkolach. Poniżej przygotowałam zbiór niezbędnych informacji o sesji oraz odpowiedzi na pytania, które najczęściej pojawiają się przed sesją i po niej. Proszę o przejrzenie przykładowych zdjęć i przeczytanie poniższych informacji.

Zdjęcia będzie wykonywać Magdalena Margol

Sesje podzielone będą na 3 kategorie. Przynależność do nich uwarunkowana jest od wieku oraz posiadanego lub nie rodzeństwa. Sesja rodzinna jest opcją jedynie dla rodziców posiadających dwoje lub więcej dzieci w placówce.

Planowane terminy sesji:

  • Żłobek, ul. Bałtycka 18.04.2024
  • Przedszkole. ul. Bałtycka 19.04.2024
  • Żłobek i Przedszkole, ul. Mazowiecka 23.04.2024
  • Żłobek i Przedszkole, ul. Zelwerowicza 24.04.2024
  • Żłobek, Jasionka 25.04.2024

Poniżej można zobaczyć przykładowe zdjęcia z sesji, z podziałem na kategorie:

Żłobkowa:

Przedszkolna:

Rodzinna:

Odbitki wywoływane będą na papierze Fiji Silk 235g/m2 (jedwab). Papier ten charakteryzuje się bardzo przyjemną teksturą oraz trwałością. Dodatkową opcją jest możliwość zamówienia Pudełka Eco Gift BOX (do przechowywania odbitek) oraz wydruku zdjęcia jako Karty Folio BOX (odbitki podklejone trwałą tekturą) w wariancie: Standard (widoczne całe zdjęcie bez ramki), Biała ramka (odbitka z biała ramką wokół zdjęcia) oraz Czarna ramka (odbitka z czarną ramką wokół zdjęcia). Karty Folio są współczesną alternatywą dla zdjęć w ramkach.

Eco Gift BOX 15x23 cm:

Folio BOX 20x30 cm:

(3 warianty: standard, biała ramka, czarna ramka)

Najczęściej zadawane pytania:

(kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź)

CENNIK ZDJĘĆ

  • Odbitka (na papierze Fiji Silk 235g/m2 jedwab) 15×23 cm lub 20×30 cm – 25 zł/szt
  • Kopia zakupionej odbitki (na papierze Fiji Silk 235g/m2 jedwab): format 15×23 cm – 7 zł/szt, format 20×30 cm – 10 zł/szt
  • Plik jpg w wysokiej rozdzielczości – 35 zł/szt (dotyczy pojedynczego zdjęcia)
  • Eco Gift BOX (na zdjęcia) 15×23 cm – 30 zł/szt
  • Karty Folio Boxa z Ramką lub wykończeniem Standard (na papierze Fiji Silk) 20×30 cm– 30 zł/szt

JAK UBRAĆ DZIECKO NA SESJĘ?

Sesja wiosenna będzie wesoła. Wykorzystywać będę pastelowe tło z wiosennymi elementami kwiatów. Przygotowując strój dla dziecka warto wybrać ubranka w jasnych jednolitych kolorach, bez dużych nadruków i przyciągających wzrok wzorów. Zwykły gładki t-shirt albo koszula i sukienka w jednolitym kolorze zazwyczaj sprawdzają się najlepiej.

Dodatkowo, fajnie sprawdzają się na tego typu sesji akcesoria letnie typu czapka, okulary słoneczne, kapelusz itp. ale nie jest to obowiązkowe.

Jeśli w przedszkolu jest rodzeństwo, stroje powinny być spójne, pasować do siebie kolorem i stylem.

Uprzejmie proszę, aby rodzice przygotowali jedynie jedną stylizację dla dziecka. Proszę ją spakować do woreczka i podpisać. Nie ma możliwości, aby dziecko było przebierane w trakcie sesji w różne stylizacje. To jest sesja, na którą mam bardzo ograniczony czas i możliwości. Na bardziej rozbudowane sesje zapraszam do skorzystania z mojej indywidualnej oferty.

JAK MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zamówienia można składać wyłącznie za pomocą systemu, który funkcjonalnie przypomina sklep internetowy. Po wejściu w zakładkę SESJE będzie można wybrać zdjęcia i dodatki.

Z uwagi na złożoność procesu realizacji takiej sesji jeżeli ktoś będzie miał problemy ze złożeniem zamówienia drogą elektroniczną, przyjmuję zamówienia telefonicznie oraz mailowo.

DO KIEDY MOŻNA SKŁADAĆ ZAMÓWIENIE?

Zamówienia na Odbitki i Karty Folio BOX można składać i opłacać do 4 czerwca włącznie. Zamówienia należy opłacić od razu przez system, gdyż zamówienia nieopłacone nie będą realizowane.

Od 5 do 30 czerwca będzie można zamawiać wyłącznie pliki JPG – to opcja awaryjna dla osób, które nie zdążą złożyć zamówienia w terminie.

Po 30 czerwca nie będzie możliwości realizacji żadnych zamówień z tej sesji.

KIEDY OTRZYMAM OPŁACONE PRODUKTY?

ODBIÓR ZAMÓWIONYCH ODBITEK I KART

Wszystkie zamówione i opłacone produkty trafią do żłobków i przedszkoli najpóźniej do 30 czerwca.

WYSYŁKA PLIKÓW JPG

Wysyłka plików JPG następuje automatycznie po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

CZY RODZICE MOGĄ BYĆ OBECNI NA SESJI?

NIE. Obecność rodziców na sali podczas robienia zdjęć działa niekorzystnie na przebieg całej sesji. Dodatkowe osoby w przedszkolu czy żłobku powodują, że robi się zamieszanie, pozostałe dzieci zaczynają się stresować całą sytuacją, a sesja się wydłuża, burząc harmonogram pracy placówki. Dlatego bardzo proszę, aby rodzice nie uczestniczyli w sesji.

CZY ZDJĘCIA BĘDĄ RETUSZOWANE?

TAK. Wszystkie zdjęcia są retuszowane.

CZY NA ZDJĘCIU BĘDZIE WIDOCZNE LOGO?

TAK. Na wszystkich zdjęciach umieszczam znak wodny w prawym dolnym rogu.

CZY UDZIAŁ W SESJI JEST OBOWIĄZKOWY?

Udział w sesji jest dobrowolny, podobnie jak późniejszy zakup zdjęć. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie Państwo, aby dziecko brało udział w sesji (bo np. w żłobku jest od niedawna i byłby to dla niego niepotrzebny stres), proszę poinformować o tym wychowawcę w dniu sesji.

Jeśli dziecko nie będzie chciało wziąć udziału w sesji, bo jest nieśmiałe lub czuje lęk przed nowymi sytuacjami i osobami, albo po prostu ma gorszy dzień, postaram się przełamać ten opór uśmiechem i zabawą, ale jeśli to nie zadziała, to odpuszczę – nie będę zmuszała dziecka do stanięcia przed obiektywem.

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ?

TAK. Na życzenie klientów wystawiam fakturę. Proszę jedynie w trakcie zamówienia o zaznaczenie opcji Faktura i wpisanie wszystkich potrzebnych danych.

ZASADY PUBLIKACJI ZDJĘĆ I PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Nie publikuję zdjęć dzieci w internecie bez uzyskania na to zgody rodzica. 

W celu wyrażenia zgody na publikację zdjęć w internecie przez Państwa, osobiście kontaktuje się z wybranymi osobami z prośbą o wyrażenie takiej zgody.

Udział dziecka w sesji oraz realizacja zamówienia jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, a w szczególności wizerunku dziecka. Dane osobowe przekazane w procesie zamówienia, wykorzystywane są wyłącznie do jego realizacji.